Kontakt oss

Focus Care Norge AS har hovedkontoret i Kirkenes, i tillegg har vi ansatte i Estland, Latvia, Ukraina, Romania og Polen som jobber med rekruttering og språkopplæring av nye vikarer.

Vi tilbyr vikartjenester innen helsesektoren.

Tommy Iversen
Tommy Iversen
Daglig leder

Telefon: +47 922 64 983
E-post: tommy@focuscare.no
Ragnhild Skogseth
Ragnhild Skogseth
Organisasjonssjef

Telefon: +47 913 09 461
E-post: ragnhild@focuscare.no
Evy Johannesen
Evy Johannesen
Økonomiansvarlig

Telefon: +47 918 60 185
E-post: evy@focuscare.no
Espen Eggen
Espen Eggen
Kundeansvarlig

Telefon: +47 902 81 221
E-post: espen@focuscare.no
Valeria Wiggen
Valeria Wiggen
Personalansvarlig

Telefon: +47 900 55 750
E-post: valeria@focuscare.no
Terje Ørnulf Korsnes
Terje Ørnulf Korsnes
Fagsjef

Telefon: +47 971 58 178
E-post: terje@focuscare.no
Philip Karamovic Nygaard
Philip Karamovic Nygaard
Salgssjef

Telefon: +47 922 47 895
E-post: philip@focuscare.no
Vassilina Salva
Vassilina Salva
Koordinator

Telefon: +47 486 16 806
E-post: vassilina@focuscare.no
Olga Vovk
Olga Vovk
Koordinator

Telefon: +47 477 40 479
E-post: olga@focuscare.no
Erlend Sagosen
Erlend Sagosen
Regnskapssjef

Telefon: +47 952 03 649
E-post: erlend@focuscare.no
Stian Eggen
Stian Eggen
Logistikkansvarlig

Telefon: +47 909 57 009
E-post: stian@wieholding.no
Eirik Iversen
Eirik Iversen
Logistikkansvarlig

Telefon: +47 930 04 998
E-post: eirik@focuscare.no
Steffen Sandven
Steffen Sandven
Salgsleder vest

Telefon: +47 971 94 237
E-post: steffen@focuscare.no

Våre kontorer

Hovedkontor

Focus Care Norge AS
P.B. 511
9915 Kirkenes

Besøksadresse:
Dr. Wessels gt. 2
9900 Kirkenes
 

Trondheim

Focus Care Norge AS
Tungavegen 30, 5. etg.
7047 Trondheim

Bergen

Focus Care Norge AS
Straumevegen 166
5151 Straumsgrend